poniedziałek, 4 czerwca 2012

Pasjonatów ciąg dalszy...

Zgodnie z majową tradycją zaliczyłam na koniec tego miesiąca choróbsko. Wspomniane w poście poniżej przeziębienie okazało się być zapaleniem oskrzeli. Już jest lepiej, a zatem zapraszam na dalszy ciąg relacji z targów w Białymstoku.

Poza białostockim twórcami biżuterii swoje prace prezentowały równiez osoby z poza województwa podlaskiego. Wśród nich była Małgosia Sowa, znana równiez jako Pillow Design, autorka basniowej i pełnej kolorów biżuterii z sutaszu, czyli tzw. sznureczków :)

Małgorzata Sowa


Obecne były również Kasia Sobieszczyk, czyli Lubomirka, wykonująca piękne prace głównie w technice art clay oraz Karolina.

Kasia Sobieszczyk i Karolina
I ich prace...Jak już pisałam wcześniej, towarzystwo wystawców na targach było doborowe, a w tak pięknych okolicznościach przyrody, i niepowtarzalnych, kawa równiez smakuje jeszcze lepiej :)
Rozmowy przy kawie prowadzą: najsympatyczniejszy kowal z Hryniewicz, Tadeusz Karny, oraz młody i zdolny rzeźbiarz, Grzegorz Łapiński, pochodzący oczywiście z Łap.

Tadeusz Karny i Grzegorz Łapiński

A poniżej ich prace.


Tuż za kawoszami miała swoje stoisko Natalia Wenclik, tworząca bajecznie kolorowe przedmioty z ceramiki.

Natalia Wenclik


Temat Salonu Artystów Rzemiosła na dzień dzisiejszy uważam za zamknięty. Kolejne występy i relacje z nich - w przyszłości.

1 komentarz:

  1. Oby za długo nie trzeba było czekać ;) Miło było poznać osobiście artystów znanych jedynie z Internetu.

    OdpowiedzUsuń