sobota, 26 stycznia 2013

Tajemnicza przesyłka z Wytwórni Antidotum :)

Już jutro w Wytwórni Antidotum, podczas dni otwartych szkoły, odbędzie magiczne spotkanie ok. 40 osób z całej Polski tworzących biżuterię w przeróżnych stylach i technikach. W ramach dni otwartych będziemy mogli wziąć udział w warsztatach tematycznych, odbywających się w różnych pracowniach szkoły. Zdecydowałam się na złotnictwo, ale były jeszcze dostępne warsztaty art clay, repus i emalia. Wszystkie osoby zapisane na to szczególne spotkanie otrzymały kilka dni temu tajemnicze przesyłki z taką oto zawartością.

Szkiełko, siatka, karta do gry, cynamon...

Była również misja... wykonać dowolną biżuterię wybierając min. 2 spośród nadesłanych przedmiotów, w razie potrzeby przy wykorzystaniu również innych dodatków. Na szczęście misja obowiązkowa nie była, a co za tym idzie - ciśnienia ani presji też nie było :)
Mnie, dla odmiany, udało się zrobić .... jak zwykle kwiatki... :D Wykorzystałam cynamon i siatkę, która przyjemnie się poddawała manipulacjom. Oto efekty:
 
Cynamonowo-siatkowe kwiatki.

A spotkanie już jutro i nie mogę się doczekać poznania na żywo osób, które od lat znam tylko z internetu. Ach, będzie się działo!!! 

3 komentarze: